Ośrodek

Nasz ośrodek mieści sie w spokojnej, ładnie położonej cześci miejscowości Gołubie. W dużym murowanym budynku znajdują sie pokoje dwuosobowe z łazienkami , tv i dostepem do internetu bezprzewodowego. Dwa apartamenty (sypialnia, pokój dzienny, duża łazienka z wanna, własny taras). Duża jadalnia z kominkiem, salka do ćwiczeń z przyrządami, gabinety (lekarski, pielęgniarski, masażu, fizykoterapeutyczne), winda, recepcja dostępna przez wiekszość dnia.

W ramach pobytu w naszym Centrum zaprosimy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty zajęć ruchowo - rekreacyjnych prowadzonych zarówno wewnątrz jak i na świeżym powietrzu. Na wszystkich zajęciach ruchowych będą mogli czuć się w pełni bezpiecznie gdyż będą one prowadzone z uwzględnieniem zasad profilaktyki schorzeń kręgosłupa w/g metody McKenziego.

Do Państwa dyspozycji będzie sala ćwiczeń z przyrządami, gabinet pielęgniarski, lekarski i możliwość osobistej konsultacji z panią dr Ewą Dąbrowską oraz możliwość uczestniczenia w wykładach nt. zdrowego żywienia prowadzonych przez Panią doktor.

W dobie powszechnego pośpiechu, braku czasu na relaks i odreagowanie stresu, pragniemy stworzyć miejsce pełne harmonii w którym zyskają państwo nie tylko zdrowie i rewitalizację ciała, ale również osiągną Państwo wewnętrzny spokój i równowagę, oraz wyposażą się w wiedzę i umiejętności które pomogą ten stan zachować na dłużej. Miłym sposobem na osiągnięcie powyższych efektów będzie uczestnictwo w różnorodnych formach spędzania wolnego czasu które Państwu zaproponujemy.

W naszym Ośrodku gwarantujemy Państwu ciepłą, rodzinną atmosferę i indywidualne podejście do każdego kuracjusza.

 

WIRTUALNY SPACER PO OŚRODKU